Kované ploty, brány, zábradlia

Ploty, brány a zábradlia sú jednými so základných prvkov nášho životného okolia a prostredia. Okrem bezpečnostných  prvkov  spĺňajú samozrejme aj dekoratívnu úlohu. Predstavujeme Vám širokú škálu služieb v oblasti umeleckého kováčstva. Naša kováčska dieľňa disponuje tímom skúsených remeselníkov s profesionálnym vybavením.
Naše realizácie aplikujeme individuálne,  podľa potrieb a vkusu zákazníka, riadime sa heslom „náš zákazník náš pán”. Jednoducho -My, zrealizujeme Vašu predstavu. Všetky prvky a komponenty sú vyrábané vo vlastnej dielni, takže výsledok je v súlade s prísnymi normamy na  nás, ako výrobcu a s očakávaním najprísnjších požiadaviek, Vás ako zákazníka. Výsledkom je absolútna  záruka na naše výrobky.
Nízka cena, krátke dodacie lehoty a spoľahlivý výkon sú charakteristickými znakmi našej práce. Pozrite sa na galériu našich prác.

Práškové lakovanie

Práškové farbenie kovov je špičková technológia, ktorá je takmer nevyhnutou súčasťou najmä v strojárskom priemysle.
Ide o technológiu, pri ktorej sa nanáša prášková farba na výrobok elektrostatickými (TRIBO), alebo elektrokinetickými pištoľami a požadovaný funkčný náter sa získava, až po rozpustení a vytvrdení farby v špeciálnej vytvrdzovacej peci pri teplote 170 - 200°C a pri požadovanom čase 10 - 25 min. Výsledná kvalita vytvrdeného náteru je vysoko závislá od chemickej predúpravy povrchu materiálu, pred samotným nanesením farby. Príprava povrchu materiálu sa vykonáva pri iných podmienkach pre železo a iných pre hliník. Pre železo sa používa fosfátovanie a pre hliník sa používa nová technológia titánovanie. Obe sa aplikujú ponorom do odmasťovacieho roztoku, následnými oplachmi v demineralizovanej vode a ďalším ponorom do pasivačného roztoku, pričom každý ponor má svoj stanovený technologický čas a teplotu roztoku.
Sú to procesy pomerne zložité na kontrolu kvality každého roztoku, pretože musia byť denne monitorované. Po takejto predúprave a následnej povrchovej úprave má výrobok vynikajúcu chemickú a koróznu odolnosť, odolnosť voči nárazu, oteruvzdornosť, pružnosť a je vhodný aj pre styk s pitnou vodou, deťmi, potravinami, a pod. . Farebný náter  nepoužíva žiadne rozpúšťadlá a povrchy  sú natreté jednotnou farbou bez pruhov a bublín. Skontaktujte sa s nami

Kontakt

Apis SK s.r.o. 
Probstnerova cesta 10/672
054 01 Levoča
tel. +48 577 100 842


Napíšte
nám

Apis Polska sp. z o.o., tel. (16) 733 82 00, e-mail. biuro@apis.eu.pl, NIP: 7922291328
3 Maja 85, 37-500 Jarosław, woj. podkarpackie
realizacja i CMS: omnia.pl