Garancia a Záruka

Prevažná väčšina našich výrobkov je vyrábaná vo vlastnom závode spoločnosti APIS. Rozsiahle programové ​​zariadenie, moderné výrobné linky a kvalifikovaní zámočníci, stolári, maliari a návrhári, sú zárukou že všetky nami vyrábané komponenty  podliehajú minimálne dvojročnej záruke. Mestské ihriská, námestia a promenády sú veľmi náchylné k opotrebovaniu našich produktov. Preto používame najkvalitnejšie materiály, ktoré poskytujú dlhodobé užívanie, podľa  očakávaní.
Záruka je vždy kalkulovaná individuálne pre každú realizáciu a nesmie byť kratšia ako dva roky.  Je samozrejmosťou, že zabezpečujeme technickú údržbu v priebehu záručnej doby. Všetky naše zariadenia,  sú legitímne, certifikované a podliehajúce prísnym bezpečnostným kritériam.  Na vady vzniknuté vplyvom poveternostných podmienok, ako je zmena farby, škrabance, malé prasklinky a podobné zmeny,  sa záruka nevzťahuje. Podmienkou záruky je ochrana, systematická údržba a vykonávanie technickéj kontroly vykonávané pracovníkmi spoločnosti APIS, alebo ňou určenej osoby.
Spoločnosť APIS má špecializovaný a skúsený tím pracovníkov  vykonávajúcich  technickú údržbu a opravu vybavenia detských ihrísk. Sme Vám k službám. Poskytujeme  profesionálne služby a technickú podporu.

Záruka sa nevzťahuje na vady alebo poruchy spôsobené:
- Vandalizmom, živelnými  pohromami, odcudzením alebo následnými škodami vyplývajúcími z vyššie uvedenej skutočnosti.
- Nesprávnym použitím zariadenia:
 - trením reťaze v častiach kĺbov, ktoré podliehajú bežnému opotrebovaniu,
 - zotrením farby, ako dekoračného prvku v dôsledku použitia hydroizolačného náteru.

Kontakt

Apis SK s.r.o. 
Probstnerova cesta 10/672
054 01 Levoča
tel. +48 577 100 842


Napíšte
nám

Apis Polska sp. z o.o., tel. (16) 733 82 00, e-mail. biuro@apis.eu.pl, NIP: 7922291328
3 Maja 85, 37-500 Jarosław, woj. podkarpackie
realizacja i CMS: omnia.pl