Dostupné verzie

Všetky nami ponúkané sety a detské ihriská môžeme pre Vás vykonať v rôznych štandardoch.

ZÁKLADNÁ VERZIA
V tejto verzii používame stredové drevo upevňované v povrchu bez kotiev, paluby, striešky sú vyrobené z vodovzdornej preglejky, šmýkačky z nehrdzavejúcej chrómniklovej ocele alebo z PVC. Výhodou zariadení tejto triedy je ich nízka cena, je potrebné však venovať zvláštnu pozornosť spôsobu montáže prvkov setov a hojdačiek. Pre významné predĺženie životnosti drevených prvkov betónovaných v povrchu chránime ich špeciálnym izolátorom.

ZÁKLADNÁ VERZIA PLUS KOTVY
V tejto verzii nachádzajú uplatnenie: stredové drevo upevnené v povrchu pomocou oceľových kotiev, paluby a striešky z vodovzdornej preglejky, šmýkačky z nehrdzavejúcej chrómniklovej ocele alebo z PVC. Výhodou tejto verzie je ochrana prvkov dreva proti styku s pôdou pomocou oceľových kotiev. Toto veľmi výhodne ovplyvňuje životnosť drevených materiálov používaných na upevňovanie.

VERZIA ŠTANDARD
V tejto verzii používame mimostredové drevo štvorcového prierezu so zaoblenými okrajmi, upevňované v povrchu pomocou oceľových kotiev, paluby a striešky sú vyrobené z vodovzdornej preglejky, šmýkačky sú vyrobené z nehrdzavejúcej chrómniklovej ocele alebo z PVC. Výhodou tejto verzie je drevo bez stredu – s omnoho dlhšou životnosťou ako stredové drevo používané v predchádzajúcich verziách.

VERZIA PREMIUM
V tejto verzii je použité pozdĺžne lepené drevo so štvorcovým prierezom upevnené v povrchu pomocou oceľových kotiev, striešky, podlahy sú vyrobené z HDPE dosky, šmýkačky z nehrdzavej chrómniklovej ocele alebo z PVC. Lepené drevo sa charakterizuje najvyššou kvalitou, je odolné voči atmosférickým podmienkam či vonkajšiemu pôsobeniu. HDPE dosky sú veľmi trvalým materiálom, ktorý nepodlieha atmosférickým vplyvom, s veľmi bohatým rozsahom farieb. Táto verzia dovoľuje veľmi rôznorodé farebné kombinácie.

VERZIA METAL
Novinkou firmy sú kovové zariadenia vyrobené pri použití materiálov najvyššej kvality a pri dodržiavaní bezpečnostných noriem. Kovové prvky sú zabezpečené pozinkovaním a lakovaním práškovou metódou, čoho výhodou je veľmi dôkladné pokrytie povrchu farbou a vysoká odolnosť voči obrusovaniu. Pre splnenie najlepších štandardov za najvýhodnejšiu cenu má pre Vás  spoločnosť APIS vlastnú práškovú farbiareň a používa zdraviu nezávadné farby.

Kontakt

Apis SK s.r.o. 
Probstnerova cesta 10/672
054 01 Levoča
tel. +48 577 100 842


Napíšte
nám

Apis Polska sp. z o.o., tel. (16) 733 82 00, e-mail. biuro@apis.eu.pl, NIP: 7922291328
3 Maja 85, 37-500 Jarosław, woj. podkarpackie
realizacja i CMS: omnia.pl